به گزارش مجله لایف استایل
[ad_1]

تعبیر خواب مارمولک خاکستری سبز به تعداد زیاد در خانه و دیوار امام صادق

تعبیر خواب مارمولک مارمولک از خزندگانی است که از دید بسیاری از افراد نماد چندش است. حیوانی که می توان آن را در بسیاری از مکان ها مشاهده کرد. ترس از این حیوان در حالت بیداری طبیعی اما دیدنش در خواب نشانه ی دیگری دارد؛ یعنی اگر شخصی در خواب مارمولکی را مشاهده کند به این معناست که با ترس های واقعی زندگی خود مقابله خواهد کرد.

 

تعبیر خواب مارمولک,تعبیر خواب مارمولک خاکستری,تعبیر خواب مارمولک سبز

 

تعبیر خواب مارمولک

 

حال می خواهیم موارد مهم تعبیر خواب درخصوص مارمولک را در سایت روزگار مورد بررسی قرار دهیم. اگر شما هم در خواب این خزنده مرموز را مشاهده کرده اید و نمی دانید که چه چیزی در انتظار شماست حتما ادامه مطلب را به دقت مطالعه فرمایید.

 

از نظر “تعبیرگری” اگر کسی در خواب مارمولکی را ببیند بدین معناست که مردی در بین مردم فسادی را راه می اندازد. در کتاب “سرزمین رویاها” دیدن خواب مارمولک به معنی صدمه خوردن از دشمنان است. و اگر در خواب دیده اید که مارمولکی را در قفس می اندازید بدین معناست که به شهرت و معروفیت می رسید.

 

به گفته آنلی بیتون اگر خانمی در خواب مارمولکی را بر روی دامنش ببینید که می خزد و یا او را گاز میگیرد، بدین معناست که بخت بد نصیبش می شود. این بخت بد می تواند معلول شدن همسرش باشد و زن برای تامین معاش با تمام تلاشش؛ باز هم به درآمد ناچیزی خواهد رسید.

 

تعبیر خواب مارمولک,تعبیر خواب مارمولک خاکستری,تعبیر خواب مارمولک سبز

 

تعبیر خواب مارمولک خاکستری

 

 

به گفته آنلی بیتون اگر در خواب مشاهده کردید که مارمولکی را می کشید، معنی اش آن است که شهرت از دست داده ی خود را بدست خواهید آورد. و اگر مارمولک از دست تان فرار کند و نتوانید آن را بکشید یعنی در یک رابطه عاطفی شکست خواهید خورد.

 

در کتاب “سرزمین رویاها” آمده است که اگر در خواب دیدید که مارمولکی را می کشید یعنی پولی را که از دست داده بودید را مجددا کسب خواهید کرد. 

 

“لیلا برایت” در خصوص دیدن مارمولک خاکستری در خواب می گوید که درگیری یا دعوایی در پیش دارید. و اگر رنگ مارمولک سبز بوده است می بایست مراقب خود باشید.

 

تعبیر خواب مارمولک,تعبیر خواب مارمولک خاکستری,تعبیر خواب مارمولک سبز

 

تعبیر خواب مارمولک سبز

 

اگر در خواب مارمولک های زیادی را دیده اید و به هنگام مشاهده ی آنها در رفته اید باید بگوییم که می بایست در برابر مشکلات زندگی بایستید و شچاعانه آنها را مورد بررسی قرار داده و حل کنید.

 

 

تعبیر خواب مارمولک خاکستری سبز به تعداد زیاد در خانه و دیوار امام صادق

5 (100%) 3 votes

گردآوری : لایف استایل

فیلمایرانلایف استایلویدئوحسابداریزیرمیزیخبرتسمه

مطالب داغ


پرشین جوک

دوستان عزیز تمام سعی ما شاد کردن دل شما کاربران عزیز حتی لحظه ای می باشد. پس به مطالب این سایت به صورت طنز نگاه کنید.