به گزارش مجله لایف استایل
[ad_1]

سعید آقاخانی یکی از بازیگرانی که به شدت از محبوبیت برخوردار می باشد، سعید آقاخانی نام دارد و همسرش گلرخ حقیقی می باشد این بازیگر که اهل کردستان است در سال 1350 بدنیا آمده است. شهر بیجار شهر مادری وی محسوب می شود. این بازیگر که در رشته تئاتر تحصیل کرده است. دستی بر نویسندگی و کارگردانی نیز دارد. این بازیگر توانا را بیشتر در ژانرهای کمدی دیده ایم. آقاخانی 5 برادر و خواهر دارد که خودش فرزند 4ام محسوب می شود.

 

سعید آقاخانی و همسرش,بیوگرافی سعید آقاخانی,بیوگرافی سعید آقاخانی و همسرش

 

سعید آقاخانی و همسرش

 

اگر هر از گاهی هم تلویزیون نگاه کرده باشید، سریال های طنز این بازیگر را نیز دیده اید. به جرات می توان گفت که او در تمامی نقش های خود موفق بوده است. این را می توان از بازخوردهای مردم به عینه دید.

 

حضور او در تلویزیون با برنامه سعید و خان دایی آغاز شد که هنوز هم در ذهن دوست داران وی باقی مانده است. بازیگران طنز زیادی وجود دارند که همگی از دوستان صمیمی سعید آقاخانـی محسوب می شوند. بازیگرانی مانند محسن تنابنده، امیر جعفری و امیر غفار منش. این بازیگر در دوره ای با مهران مدیری نیز همکار بوده است.

 

سعید آقاخانی و همسرش,بیوگرافی سعید آقاخانی,بیوگرافی سعید آقاخانی و همسرش

 

بیوگرافی سعید آقاخانی

 

همانطور که گفتیم ایشان علاوه بر بازیگری؛ نویسندگی هم می کند. اولین کار وی در این حیطه هم به سریال متهم گریخت که از شبکه 3 و در ماه رمضان پخش می شده است، بر می گردد.

 

این بازیگر خنده رو در جشنواره فیلم فجر در سال 93 موفق به کب سیمرغ بلوری بهترین بازیگر نقش اول مرد را در فیلم خداحافظی طولانی به دست آورده است.

 

سعید آقاخانی و همسرش,بیوگرافی سعید آقاخانی,بیوگرافی سعید آقاخانی و همسرش

 

بیوگرافی سعید آقاخانی و همسرش

 

از سریال های ناب این بازیگر طنز می توان به خروس، نقطه سر خط، زن بابا، چاردیواری، ساعت خوش، راه در رو و پیامک از دیار باقی اشاره کرد.

 

سعید آقاخانی از جمله افرادی است که در سن کم ازدواج کرده اند. او تقریبا در 20 سالگی به جرگه متاهلین پیوسته است که هم اکنون دو دختر 20 و 14 ساله به نام های دریا و خورشید دارد. به گفته خودش هیچوقت دوست ندارد داماد دار شود. همسر وی نیز اهل شیراز است و نامش گلرخ حقیقی می باشد.

 

عکس های سعید آقاخانی و همسرش گلرخ حقیقی + بیوگرافی سعید آقاخانی

5 (100%) 1 vote

گردآوری : لایف استایل

فیلمایرانلایف استایلویدئوحسابداریزیرمیزیخبرتسمه

مطالب داغ


پرشین جوک

دوستان عزیز تمام سعی ما شاد کردن دل شما کاربران عزیز حتی لحظه ای می باشد. پس به مطالب این سایت به صورت طنز نگاه کنید.