به گزارش مجله لایف استایل
[ad_1]

تعبیر خواب آتش گرفتن لباس و تعبیر خواب آتش سوزی خانه از ابن سیرین

تعبیر خواب آتش معمولا برای هر خوابی که می بینیم، تفسیر وجود دارد. بسته به نوع خواب مفهوم متفاوتی را می توان از آن دریافت. خواب هایی هم هستند که هیچ گونه روند درستی را نشان نمی دهند که علت دیدن آنها در خواب هم می تواند متفاوت باشد. در این بخش قصد داریم برای کسانی که در خواب هایشان آتش می بینند را تفسیر کنیم. این آتش گرفتن می تواند مربوط به خود ِ انسان باشد و یا هر چیزی مانند لباس و غیره.

 

تعبیر خواب آتش سوزی,تعبیر خواب آتش گرفتن لباس,تعبیر خواب آتش گرفتن انسان

 

تعبیر خواب آتش سوزی

 

از نظر دانیال نبی افرادی که در خواب مشاهده می کنند که بدن شان در آتش می سوزد می تواند نشانه رنج و سختی برای فرد باشد. یا اگر در خواب ببیند به اندازه آتش به او می رسد بدین معناست که مال حرامی را بدست می آورد. اگر در خواب دیده اید که توس شخصی به درون آتش افتاده و سوختید یعنی کسی به شما ظلمی خواهد کرد. و در نهایت اگر در آتش افتاده اید و نسوختید،

 

از دیدگاه ابراهیم کرمانی سوختن پیراهن در خواب نشانه جنگ و جدل با اطرافیان؛ بخصوص نزدیکان درجه اول است. شاید هم به دلایل مالی غمگین شود.

 

تعبیر خواب آتش سوزی,تعبیر خواب آتش گرفتن لباس,تعبیر خواب آتش گرفتن انسان

 

تعبیر خواب آتش گرفتن لباس

 

امام صادق نیز تفاسیر مختلفی در خصوص آتش دیدن در خواب دارد. اگر در خواب آتشی دیده اید که به شما آسیبی نمی رساند بدین معناست که خیری نصیبتان خواهد شد. و اگر آتش شما را سوزاند ( آتشی که نور نداشته است ) دچار سردرد خواهید شد. اگر در خواب دیده اید که در آتش می سوزید و از آن آتش نوری نیست یعنی فرزندی از اطرافیان تان ( خویشان یا فرزندان ) بدنیا خواهد آمد که دیگران او را ستایش خواهند کرد.

 

از دیدگاه دانیال نبی اگر کسی درخواب ببیند که خانه او آتش گرفته و همه بدنش سوخته است و همینطور آتش زبانه می کشد. ممکن است به بیماری هایی مانند سرما، طاعون و یا سرخجه مبتلا شود.

 

از نظر ابراهیم کرمانی سوختن خانه در خواب به دلیل آن خواهد بود به جنگ و آشوبی گرفتار خواهد شد. اگر تاجری در خواب ببنید مغازه ای در آتش می سوزد یعنی کالاهایش یا مفت از دست می دهد.

 

تعبیر خواب آتش سوزی,تعبیر خواب آتش گرفتن لباس,تعبیر خواب آتش گرفتن انسان

 

تعبیر خواب آتش گرفتن انسان

 

آنلی بیتون بر آن معتقد است که اگر در خواب خانه تان را در آتش دیدید تعبیرش این است که همسری مهربان نصیبتان خواهد شد. ( همینطور فرزندانی خوب) . در کل وی دیدن آتش را در خواب نشانه ی خوبی میداند ( دمش گرم :)) )

 

از دیدگاه اسماعیل بن اشعث اگر در خواب آتش به سان باران باریده باشد نشانه ی جنگ و خونریزی است. اگر آتش ببارد و خوراکی های روی زمین را بسوزاند یعنی دعاهای تان نزد خدا مود قبول شده است.

 

از نظر ابراهیم کرمانی کسی که در خواب باریدن آتش از آسمان را ببیند که شهر یا محله ای در آن می سوزد تعبیرش این است که بلا در آن شه نازل خواهد شد.

 

 

تعبیر خواب آتش گرفتن لباس و تعبیر خواب آتش سوزی خانه از ابن سیرین

5 (100%) 2 votes

گردآوری : لایف استایل

فیلمایرانلایف استایلویدئوحسابداریزیرمیزیخبرتسمه

مطالب داغ


پرشین جوک

دوستان عزیز تمام سعی ما شاد کردن دل شما کاربران عزیز حتی لحظه ای می باشد. پس به مطالب این سایت به صورت طنز نگاه کنید.