به گزارش مجله لایف استایل
[ad_1]

تعبیر خواب آبرو رفتن ابن سیرین و تعبیر خواب آبرو ریزی رسوا شدن

تعبیر خواب آبرو حفظ آبروی هر شخصی یکی از وظایف هر آدم محسوب می شود. هستند کسانی که آبروریزی را پیشه ی خود کرده اند و از عقوبت خود هراسی ندارند. مطمئنا کسانی که چنین رفتارهایی از خود نشان می دهند و دست به رسوایی دیگران می زنند خیلی زود نتیجه اعمال خود را خواهند دید. با این حساب دیدن خوب رسوا کردن دیگران و یا حتی رسوا شدن خود معنی و تعبیر خوبی ندارد.

 

تعبیر خواب آبرو رفتن,تعبیر خواب بی آبرویی,تعبیر خواب رسوا شدن

 

تعبیر خواب آبرو رفتن

 

به عقیده تعبیرکنندگان خواب در کشورهای غربی اگر کسی در خوابش رسوایی ببیند بدین معناست که آن شخص در زندگی واقعی اش، شخص نکته سنج و ریزبینی نیست و به همن علت است که توانایی پیدا و یا انتخاب کردن دوست را ندارد. حتی اگر دوستانی را هم پیدا کنند، آنها هم چنین شخصیتی خواهند داشت که خوب و بد را نمی توانند از هم تشخیص دهند.


اگر زن جوانی در خواب درباره رسوا شدنش به بحث میپردازد احتمالا فردی با استفاده از مقدسات و ارزش هایی که خود ِ زن در اختیارش قرار داده است او را فریب می دهد. گفته می شود بعد از دیدن خواب رسوایی احتمال ازدواج کردن بسیار کم می شود.

 

تعبیر خواب آبرو رفتن,تعبیر خواب بی آبرویی,تعبیر خواب رسوا شدن

 

تعبیر خواب بی آبرویی

 

از نظر “برایت” اگر در خواب دیده اید که راز دیگران برای تان افشا می شود، یعنی با افراد جدیدی آشنا و دیدار خواهید کرد. و یا اگر در خواب راز های دیگران را فاش می کنید بدانید که احتمالا از نظر مالی ضرر خواهید کرد. همچنین “برایت” معتقد ات که اگر آبروی کسی را در خواب ببرید لحظات بدی را خواهید گذارند.

 

از دیدگاه “بیتون” اگر کسی در خواب مشاهده کند که از کارهای سوایی آور غمگین است بدین تعبیر خواهد بود که خودش کارهایی را انجام می دهد که باعث رسوایی می شود.

 

 

تعبیر خواب آبرو رفتن ابن سیرین و تعبیر خواب آبرو ریزی رسوا شدن

5 (100%) 1 vote

گردآوری : لایف استایل

فیلمایرانلایف استایلویدئوحسابداریزیرمیزیخبرتسمه

مطالب داغ


پرشین جوک

دوستان عزیز تمام سعی ما شاد کردن دل شما کاربران عزیز حتی لحظه ای می باشد. پس به مطالب این سایت به صورت طنز نگاه کنید.