به گزارش مجله لایف استایل
[ad_1]

قانون مورفی در بشقاب آیشواریا و آبیشک باچان!/ عکس

قانون مورفی در بشقاب آبیشک باچان!اختصاصی «تابناک با تو»؛ ستاره ی هندی آبیشک باچان یکی از فعالترین مشاهیر و ستاره های بالیوود در فضای مجازی به خصوص توئیتر است. او همواره با انتشار پست های هوشمندانه و جذاب دنبال کنندگان خود را از جدیدترین اتفاقات آگاه می کند و نظرات شخصی خود را با آنها در میان می گذارد.

او در جدیدترین پست خود درباره ی کلم بروکلی اظهار نظر کرده است و از تنفرش نسبت به این نوع از کلم گفته است. آبیشک باچان می گوید از بروکلی متنفر است. او پس از ابراز تنفر نسبت به کلم بروکلی به شدت غافلگیر شد زیرا همسرش آیشواریا رای (سلبریتی عاشق غذا پختن و آشپزی) برای شام یک نوع سالاد حاوی بروکلی تهیه کرده بود. این سالاد آبیشک باچان را آزرده و شاکی می کند.

قانون مورفی در بشقاب آبیشک باچان!

آبیشک باچان از بروکلی متنفر است

او در پستی که منتشر کرده نوشته بود که بروکلی از جمله سبزیجات ساخته بشر و از ابداعات انسان است و دو هزار سال پیش کشاورزان گونه های مختلفی از کلم را رشد دادند و در نهایت به همچین چیزی رسیدند. او در پایان می پرسد: چرا؟ واقعا چرا یک همچین کاری کرده اند. منظورشان چه بوده؟! چه کسی بروکلی دوست دارد؟

قانون مورفی در بشقاب آیشواریا و آبیشک باچان!/ عکس

قانون مورفی در سالاد کلم بروکلی

آبیشک باچان ۴۲ ساله پس از ابراز تنفر به بروکلی در می یابد که آشواریا برای او سالاد بروکلی حاوی کینوا, بروکلی و گوجه تهیه کرده است. او نسبت به این موضوع واکنش نشان می دهد و چنین اتفاقی را به قانون مورفی ربط می دهد و با دیدن این سالاد می نویسد: “هر خطای ممکن رخ خواهد داد.”البته او این فرضیه را هم مطرح کرده که ممکن است آیشواریا پست توئیتری او را دیده باشد و خواسته سر به سرش بگذارد!

آیشواریا و فضای مجازی؟

آیشواریا ۴۴ ساله در توئیتر حساب رسمی ندارد اما حساب توئیتری همسرش را دنبال می کند. آیشواریا به تازگی به اینستاگرام پیوسته و اولین عکس هایش را هم از خانواده و دخترش و همچنین جشنواره ی کن 2018 و استایل زیبا و شگفت انگیزش منتشر کرده است.

قانون مورفی در بشقاب آیشواریا و آبیشک باچان!/ عکس

قانون مورفی چیست؟

ناگفته نماند که قانون مورفی یک زبانزد رایج در فرهنگ غربی است که می‌گوید «هر خطای ممکن رخ خواهد داد.» این جمله از «ادوارد مورفی»، مهندس نیروی هوایی است. طبق این زبانزد همیشه همه چیزها در بدترین و نامناسبترین زمان به خطا می‌روند و کارها را لنگ می‌گذارند. معمولاً هنگامی که شخصی همواره بدشانسی می‌آورد او را مشمول قانون مورفی می‌نامند.

برخی از این قوانین به شرح زیر هستند:

فلسفهٔ مورفی

لبخند بزن… فردا روز بدتری است…

قانون صف:

اگر شما از یک صف به صف دیگری رفتید، سرعت صف قبلی بیشتر از صف فعلی خواهد شد.

قانون تلفن:

اگر شما شماره‌ای را اشتباه گرفتید، آن شماره هیچ‌گاه اشغال نخواهد بود.

قانون بینی:

بعد از اینکه دستتان حسابی گریسی شد، بینی شما شروع به خارش خواهد کرد.

قانون کارگاه:

اگر چیزی از دستتان افتاد، قطعاً به پرت‌ترین گوشهٔ ممکن خواهد خزید.

قانون دروغگویی:

اگر بهانهٔ دروغی‌تان پیش رئیس برای دیرآمدن، پنچر شدن ماشینتان باشد، روز بعد واقعاً به‌خاطر پنچر شدن ماشینتان دیرتان خواهد شد.

و…

 

[ad_2]

منبع خبر

گرد آوری : http://www.lifestyles.ir

قانون مورفی در بشقاب آیشواریا و آبیشک باچان!/ عکس

پریناز ، سک ، دختر ، ایران استایل ، زیرمیزی ، خبرساز ، خبر ، سیاسی ، خدمات حسابداری ، خدمات مالیاتی ، ویدئو ، آهنگ ، پرشین ادز ، آپلود ، تسمه نقاله ، مجله فیلم ، دانلود فیلم ، لایف استایل ، اخبار خودرو ، این استایل ، دنیای مد ، بورس ، بازار ، دانلود آهنگ ، آموزش آشپزی ، کوکینگ فود ، اسپورت نیوز ، روزنامه ورزشی ، فناوری ، تکنولوژی ، اخبار گردشگری ، مجله سفر ، اخبار پزشکی ، سلامت ، iran people ، Iran Tourism ، game news ، game review ، movie news ، movie reviews ، style ، celebrity

مطالب داغ


پرشین جوک

دوستان عزیز تمام سعی ما شاد کردن دل شما کاربران عزیز حتی لحظه ای می باشد. پس به مطالب این سایت به صورت طنز نگاه کنید.