به گزارش مجله لایف استایل
[ad_1]

حسن جمیل نائب رئیس شرکت (عبداللطیف جمیل) است که مالکیت آن را خانواده اش بر عهده دارند. این شرکت از بزرگترین شرکت های جهان است که نمایندگی انحصاری ماشین های تویوتای ژاپنی در عربستان و هفت کشور دیگر را دارد.

ریهانا قلب نامزد سعودی اش را شکست

ریهانا قلب نامزد سعودی اش را شکستاختصاصی «تابناک با تو»؛ خواننده ی آمریکایی ریهانا جدایی خود را از نامزد میلیاردر سعودی اش (حسن جمیل) پس از رابطه ای نزدیک به یک سال اعلام کرد. منابع نزدیک به این خواننده می گویند ریهانا از دست او خسته شده بود به همین دلیل به نامزدی اش پایان داد. این منابع مطلع گفتند: “قلبش را شکست. این کاری است که خوب بلد است؛ شکستن قلب آدم ها”

ریهانا قلب میلیاردر سعودی را شکست!

حسن جمیل نائب رئیس هیئت مدیره شرکت (عبداللطیف جمیل) است که مالکیت آن را خانواده اش بر عهده دارند. این شرکت از بزرگترین شرکت های جهان است که نمایندگی انحصاری توزیع ماشین های تویوتای ژاپنی در عربستان و هفت کشور دیگر را بر عهده دارد. بنا به گزارش فوربس ثروت خانواده ی جمیل 1.5 میلیارد دلار برآورد می شود. این میلیاردر سعودی نخستین بار نیست که با یک سلبریتی ارتباط داشته پیش از این هم با «نائومی کمبل» مدل لباس جامائیکایی تبار متولد بریتانیا ارتباط داشت.

ریهانا قلب میلیاردر سعودی را شکست!

شاید برایتان جالب باشد که بدانید در سپتامبر سال گذشته یک مجله ی عربی خبر داد که کاربران فضای مجازیِ طرفدار ریهانا, فشار زیادی بر او وارد می کردند تا از میلیاردر سعودی حسن جمیل جدا شود تا این رابطه بر روی تصمیمات هنری و اجراهایش تأثیر نگذارد و مجبور نشود تا استایلش را تغییر دهد مثل همان اتفاقی که برای جانت جکسون پس از ازدواج با «وسام المانع» قطری رخ داد. در آن زمان برخی روزنامه ها ادعا کرده بودند که وسام المانع با جانت جکسون مثل یک زندانی رفتار می کند و در طول بارداری جانت هم با او رفتار خوبی نداشته و حرف های آزار دهنده ای را نثارش می کرده است…! آیا ممکن است ریهانا هم به دلایلی شبیه به این ادعاها از حسن جمیل جدا شده باشد و یا در پشت پرده ی ماجرا اتفاقات دیگری در جریان است؟

ریهانا قلب میلیاردر سعودی را شکست!

در جولای سال 2017 هم خبر عجیبی درباره ی نامزدی این دو منتشر شد. پدر ریهانا نارضایتی خودش را از این ماجرا اعلام کرد و در اظهار نظر عجیبی گفته بود: “حسن جمیل به اندازه ی کافی سیاه و تیره پوست نیست.” او در ادامه گفته بود همه آن چیزی که می خواهد خوشبختی دخترش است و اصلا به ثروت نامزد او توجهی نمی کند. او گفت: “پول خیلی کم داشتن یا پول خیلی زیاد داشتن ممکن نیست شما رو خوشبخت کند!”ریهانا هم در پاسخ به اظهار نظر پدرش گفت دوست ندارد  پدرش در امور شخصی او دخالت کند و بهتر است گفتن چنین حرفهایی را متوقف کند و ساکت باشد!

ریهانا قلب میلیاردر سعودی را شکست!

[ad_2]

منبع خبر

گرد آوری : http://www.lifestyles.ir

ریهانا قلب میلیاردر سعودی را شکست!

پریناز ، سک ، دختر ، ایران استایل ، زیرمیزی ، خبرساز ، خبر ، سیاسی ، خدمات حسابداری ، خدمات مالیاتی ، ویدئو ، آهنگ ، پرشین ادز ، آپلود ، تسمه نقاله ، مجله فیلم ، دانلود فیلم ، لایف استایل ، اخبار خودرو ، این استایل ، دنیای مد ، بورس ، بازار ، دانلود آهنگ ، آموزش آشپزی ، کوکینگ فود ، اسپورت نیوز ، روزنامه ورزشی ، فناوری ، تکنولوژی ، اخبار گردشگری ، مجله سفر ، اخبار پزشکی ، سلامت ، iran people ، Iran Tourism ، game news ، game review ، movie news ، movie reviews ، style ، celebrity

مطالب داغ


پرشین جوک

دوستان عزیز تمام سعی ما شاد کردن دل شما کاربران عزیز حتی لحظه ای می باشد. پس به مطالب این سایت به صورت طنز نگاه کنید.