به گزارش مجله لایف استایل
[ad_1]

مونیکا آنا ماری بلوچی متولد ۳۰ سپتامبر ۱۹۶۴ مدل و بازیگر ایتالیایی است. مونیکا بلوچی در سال ۱۹۶۴ در یکی از روستاهای اومبریا در ایتالیا بدنیا آمد. وی بعد از اتمام تحصیلات متوسطه برای ادامه تحصیل در رشته حقوق به شهر می‌آید.

درباره مونیکا بلوچی و رازهای زیبایی

زیباروی ایتالیایی خیال پیر شدن ندارد!اختصاصی «تابناک با تو»؛ بازیگر بین المللی مونیکا بِلوچی و ملکه ی زیبایی جهان بر این باور است که زیبایی واقعی زیبایی روح و درون آدم ها است و زیبایی بیرونی و جمال شکل و ظاهر به تدریج و با گذر زمان رخت برمی بندد و تمام می شود.  او می گوید جذابیت زنانه به سن و سال ربطی ندارد بلکه به حالت های روح و روان باز می گردد, به خاطر همین هم هست که گاهی زنان هفتاد یا هشتاد ساله را می بینیم که زیبا به نظر می رسند. او در پاسخ به سؤالی درباره ی زیبایی اش نوشیدن مقادیر کافی آب در طول روز و پیروی از رژیم های غذایی را دلیل زیبایی خود پس از گذر از پنجاه سالگی می داند.

مونیکا بلوچی بازیگر نامدار و زیباروی ایتالیایی است که هم اکنون به عنوان یکی از الهه های زیبایی از وی در جهان یاد می شود. وی در فیلم مالنا ساخته جوزپه تورناتوره توانست بدون گفتن هیچ گونه دیالوگی و تنها با حرکات بدن و صورت، نقش ماندگاری را ایفا کند گه باعث شهرتش نیز شد. وی هم اکنون به عنوان یکی از برترین مدل های جهان نیز شناخته می شود، او با برند دی اند جی همکاری های زیادی داشته است. مونیکا بلوچی با وجود این که در دهه ی پنجم زندگی خود به سر می برد اما در عین جوانی و زیبایی است و گویا خیال پیر شدن در سر ندارد.

درباره مونیکا بلوچی و رازهای زیبایی

مونیکا آنا ماری بلوچی  متولد ۳۰ سپتامبر ۱۹۶۴ مدل و بازیگر ایتالیایی است.  او در سال ۱۹۶۴ در یکی از روستاهای اومبریا در ایتالیا بدنیا آمد. وی بعد از اتمام تحصیلات متوسطه برای ادامه تحصیل در رشته حقوق به شهر می‌آید. برای کمک هزینه تحصیل به صورت آزاد مانکن مد می شود و بعد از مدتی تحصیلات دانشگاهی را رها می‌کند تا تمام وقت به این کار بپردازد. اولین حضور هالیوودی او در نقش عروس دراکولا در فیلم دراکولای برام استوکر فرانسیس فورد کاپولا بود. مونیکا بلوچی در سال ۱۹۹۹ با ونسان کسل بازیگر و کارگردان فرانسوی ازدواج نمود که سال ۲۰۱۳ از یکدیگر جدا شدند.

درباره مونیکا بلوچی و رازهای زیبایی

منابع: اخبارك و نیک شو

[ad_2]

منبع خبر

گرد آوری : http://www.lifestyles.ir

درباره مونیکا بلوچی و رازهای زیبایی

پریناز ، سک ، دختر ، ایران استایل ، زیرمیزی ، خبرساز ، خبر ، سیاسی ، خدمات حسابداری ، خدمات مالیاتی ، ویدئو ، آهنگ ، پرشین ادز ، آپلود ، تسمه نقاله ، مجله فیلم ، دانلود فیلم ، لایف استایل ، اخبار خودرو ، این استایل ، دنیای مد ، بورس ، بازار ، دانلود آهنگ ، آموزش آشپزی ، کوکینگ فود ، اسپورت نیوز ، روزنامه ورزشی ، فناوری ، تکنولوژی ، اخبار گردشگری ، مجله سفر ، اخبار پزشکی ، سلامت ، iran people ، Iran Tourism ، game news ، game review ، movie news ، movie reviews ، style ، celebrity

مطالب داغ


پرشین جوک

دوستان عزیز تمام سعی ما شاد کردن دل شما کاربران عزیز حتی لحظه ای می باشد. پس به مطالب این سایت به صورت طنز نگاه کنید.