به گزارش مجله لایف استایل
[ad_1]

انتقاد مردم هلند به پاک کردن قهوه نخست وزیراختصاصی «تابناک با تو»؛ در حالی که اغلب مردم دنیا فیلم اقدام «مارک روته» نخست وزیر هلند در حال پاک کردن قهوه ی ریخته شده اش بر روی زمین را به نظاره نشسته اند که – در بدو ورودش به ساختمان وزارت بهداشت، رفاه اجتماعی و ورزش لاهای بر روی زمین ریخت- هلندی ها هیچ توجهی به این قضیه نداشتند و آن را امری طبیعی برشمرده و حتی می گویند روته این کار ساختگی را برای افزایش محبوبیتش انجام داده است.

انتقاد مردم هلند به پاک کردن قهوه نخست وزیر

واشنگتن پست آمریکا گزارش داد که هلندی ها نه تنها از این کار تعجب نکردند بلکه سیل انتقادات گسترده ای را روانه ی او کرده اند.

آنها از اینکه رسانه های جهان و هلند تا این اندازه به موضوع اهمیت نشان داده وآن را بزرگ کرده اند انتقاد داشتند. آنها می گویند این خبر از اساس مهم نبود؛ طبیعی است وقتی یک فرد خودش بی نظمی ایجاد کند باید تمیز و جمع و جورش نماید؛ روته هم از این امر مستثنا نیست حالا مقام و منصبش هر چقدر که می خواهد بالا باشد.

شایان ذکر است که در هلند با جمعیتی در حدود ۱۷ میلیون نفر مسئولان سعی می کنند تا رفتارهای غیر رسمی داشته باشند. به طوریکه روته در سال گذشته هنگامی که توانست پس از ماه ها انتخابات جنجالی حکومت ائتلافی تشکیل دهد عکسی از خود منتشر کرد که با دوچرخه در حال رفتن به کاخ ویلم الکساندر است.

انتقاد مردم هلند به پاک کردن قهوه نخست وزیر

بسیاری از روزنامه های هلند دوچرخه سواری او و اقدام اخیرش در جمع کردن قهوه ی ریخته شده بر روی زمین را نه یک حرکت و رفتار متواضعانه بلکه شوی رسانه ای نام برده و آن را «مزوّرانه» توصیف کرده اند.

در همین راستا خبرنگار ایستگاه رادیویی هلند به نام خانم (ایرین اوستوین) که از ماجرای ریخته شدن قهوه و تِی کشیدن زمین عکس گرفته می گوید : نخست وزیر کاملا آگاه بود که چه وقتی از او عکس گرفته می شود و چه وقتی گرفته نمی شود ؛ وقتی عکسبرداری انجام می شد بسیار مشتاق بود تا کارش را تا آخر انجام دهد.

[ad_2]

منبع خبر

گرد آوری : http://www.lifestyles.ir

چرا هلندی ها از فیلم نخست وزیر خوششان نیامد و آن را «بازی» توصیف کردند؟!

پریناز ، سک ، دختر ، ایران استایل ، زیرمیزی ، خبرساز ، خبر ، سیاسی ، خدمات حسابداری ، خدمات مالیاتی ، ویدئو ، آهنگ ، پرشین ادز ، آپلود ، تسمه نقاله ، مجله فیلم ، دانلود فیلم ، لایف استایل ، اخبار خودرو ، این استایل ، دنیای مد ، بورس ، بازار ، دانلود آهنگ ، آموزش آشپزی ، کوکینگ فود ، اسپورت نیوز ، روزنامه ورزشی ، فناوری ، تکنولوژی ، اخبار گردشگری ، مجله سفر ، اخبار پزشکی ، سلامت ، iran people ، Iran Tourism ، game news ، game review ، movie news ، movie reviews ، style ، celebrity

مطالب داغ


پرشین جوک

دوستان عزیز تمام سعی ما شاد کردن دل شما کاربران عزیز حتی لحظه ای می باشد. پس به مطالب این سایت به صورت طنز نگاه کنید.