به گزارش مجله لایف استایل
[ad_1]

ستاره هایی که خود را زشت می بینند!به گزارش «تابناک با تو»؛ دنیای ستاره ها پر از زیبایی ست، اما منظور از زیبایی چیست؟ زیبایی نسبی ست به همین دلیل هر کسی برداشت متفاوتی از آن دارد. اما در دنیای هالیوود معیارهای تقریبا مشخصی برای زیبایی در نظر گرفته شده که تقریبا در اکثر ستاره ها یکسان است. برخی از ستاره ها به زیبایی خود باور دارند در حالی که برخی دیگر خود را زشت می پندارند به طوری که حتی اجازه نمی دهند نام شان را در لیست زیباترین ستاره ها قرار دهند. در واقع آنها تصور دیگری از خود دارند.

اگر چه بعضی از آنها از روی فروتنی این کار را می کنند اما برخی دیگر واقعا به زیبا نبودن خود ایمان دارند. اگر دوست دارید بدانید که کدامیک از ستاره های زن هالیوود، چهره خود را زشت می پندارند، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

1.مگان فاکس

ستاره هایی که خود را زشت می بینند!

نام مگان فاکس را در لیست زیباترین زنان جهان دیده ایم. در واقع او به خاطر جذابیت چهره اش بود که به شهرت رسید. اگر به رزومه کاری او نگاهی بیاندازید خواهید دید که او سابقه درخشانی در عرصه بازیگری از خود ثبت نکرده است، در واقع تنها دلیل محبوبیت او زیبایی اش می باشد. اما نظر او در این باره چیز دیگری ست. او می گوید من هیچ جذابیتی ندارم و چهره خودش را با تد نیوجنت مقایسه می کند. به راستی اگر او جذاب نیست، معیار زیبایی چه می تواند باشد؟!

2. پنه لوپه کروز

ستاره هایی که خود را زشت می بینند!

اگر چه پنه لوپه کروز اخیرا موفقیت های چشمگیری نداشته اما کارنامه اش آنقدر درخشان بوده که این موضوع از محبوبیت اش ذره ای نکاسته است. او نه تنها به عنوان بازیگر، بلکه به عنوان یک مدل نیز شناخته شده است. بعضی ها موفقیت او را نتیجه زیبایی اش می دانند اما او خودش از این که نامش در لیست زیباترین زنان جهان قرار گرفته، پشمان است. در جذابیت ظاهری او شکی نیست اما او خودش این موضوع را درک نمی کند. او می گوید: «به نظر خودم من نه تنها زیبا نیستم، بلکه گاهی هم زشت به نظر می رسم. وقتی به دوران جوانی ام، زمانی که دوست داشتم همه به من نگاه کنند، فکر می کنم خنده ام می گیرد. اما حال دوست دارم که من به دیگران نگاه کنم و چیزهای جدیدی از آنها بیاموزم.»

3. اولیویا وایلد

ستاره هایی که خود را زشت می بینند!

اولیویا وایلد مدل معروف آمریکایی ست که از سال 2000 تاکنون در عرصه بازیگری فعالیت داشته است. او موفقیت های زیادی را در بازی در فیلم هایی چون «Thirteen» یا «House» به دست آورد و همین امر بر محبوبیت و بالا رفتن اعتماد به نفس اش افزود. اما با تغییراتی که در زندگی شخصی او رخ داد، همه چیز تغییر کرد. او در سال 2011 با همسرش به مشکل برخورد و مجبور شد که با وجود 2 فرزند از او جدا شود. در آن زمان بود که اولیویا تبدیل به فردی عصبی شد. او تصور می کرد که دلیل ترک همسرش زشت بودن اوست. او در این باره می گوید: «جیسون سودیکیس بسیار جذاب است. من همیشه از او خوشم می آمد و طرفدارش بودم. به نظرم جذابیت من به گرد پای او هم نمی رسد.»

4. میلا کونیس

ستاره هایی که خود را زشت می بینند!

میلا کونیس از دوران نوجوانی فعالیت خود را در عرصه بازیگری آغاز کرد اما از سال 2008 بود که شهرت او جهانی شد. حدود یک دهه است که نام او جزو درخشان ترین ستاره های هالیوود دیده می شود. او در سال 2012 با اشتون کوچر وارد رابطه شد و در سال 2015 با او ازدواج کرد، سپس صاحب 2 فرزند شدند. سبک فرزندداری او همیشه زبانزد خاص و عام بود. او نیز از این موضوع به خود می بالد. اما زمانی که صحبت از زیبایی اش می شود، او نظری مخالف با دیگران دارد.

شکی نیست او که زنی جذاب است اما خودش این موضوع را قبول ندارد. او می گوید: «من از توجهی که مردم به من می کنند سپاسگزارم اما خودم را به عنوان زنی زیبا قبول ندارم. من آدم باهوش، خوش خنده و شوخ طبعی هستم و همین خصوصیات است که من را تبدیل به فردی دوست داشتنی کرده است، نه زیبایی ام.»

5. کیم کارداشیان

ستاره هایی که خود را زشت می بینند!

شاید با دیدن اسم کیم کارداشیان در این لیست تعجب کنید اما حقیقت دارد، او خودش را زیبا نمی داند. اگر چه او با سلفی هایی که مدام از خود می گیرد، این تصور را به دیگران منتقل می کند که به زیبایی اش ایمان دارد اما در واقعیت اعتماد به نفس او آنقدرها هم بالا نیست. او در مصاحبه ای اعتراف کرد: «من آنقدرها که دیگران فکر می کنند، زیبا نیستم.» هر چه باشد این طرز فکر مانع از فعالیت و پیشرفت او نشد.

6. جسیکا آلبا

ستاره هایی که خود را زشت می بینند!

اگر به پرونده بازیگری جسیکا آلبا نگاهی بیاندازید، خواهید دید که او سابقه درخشانی در عرصه بازیگری نداشته است، اما جالب اینجاست که همچنان محبوبیت خود را در میان مردم حفظ کرده است. کارگردان های زیادی به همکاری با او علاقه نشان می دهند و مردم در صف های طولانی برای تماشای فیلم های او می ایستند. اما دلیل اینهمه محبوبیت چیست؟ بله! زیبایی اش. همه ما می دانیم که نام او در میان زیباترین زنان جهان قرار دارد اما خود او این واقعیت را نادیده می گیرد. او حتی در مصاحبه ای گفته: «من اصلا زیبا نیستم» از آنجایی که ما عکس های بدون آرایش او را دیده ایم، می دانیم که این حرف اش صحت ندارد، بنابراین شاید شکست نفسی اوست که وادارش می کند جذابیت اش را نادیده بگیرد.

7. مارگو رابی

ستاره هایی که خود را زشت می بینند!

مارگو رابی از ستاره هایی ست که به زیبایی خود اعتقادی ندارد. این ستاره استرالیایی در فیلم «The Wolf of Wall Street» درخشید. در واقع با این فیلم بود که تبدیل به ستاره ای جهانی شد. بسیاری از کارشناسان و حتی مردم عادی او را به عنوان یکی از زیباترین زنان جهان می خوانند، اما نظر او در مورد خودش چیز دیگری ست. او در این باره می گوید: «من جزو زنان زیبای بلوند به حساب نمی آیم. در جمع دوستان دخترم، من اصلا زیبا نیستم. من هیچ دوره از زندگی ام فکر نمی کردم که زن جذابی هستم. اگر شما فکر می کنید که من در فیلم «The Wolf of Wall Street» بسیار زیبا به نظر می آیم، باید بگویم که دلیلش اکستنشن مو و مدل آرایشم بود.»

برترینها

[ad_2]

منبع خبر

گرد آوری : http://www.lifestyles.ir

ستاره هایی با اعتماد به نفس پایین!

پریناز ، سک ، دختر ، ایران استایل ، زیرمیزی ، خبرساز ، خبر ، سیاسی ، خدمات حسابداری ، خدمات مالیاتی ، ویدئو ، آهنگ ، پرشین ادز ، آپلود ، تسمه نقاله ، مجله فیلم ، دانلود فیلم ، لایف استایل ، اخبار خودرو ، این استایل ، دنیای مد ، بورس ، بازار ، دانلود آهنگ ، آموزش آشپزی ، کوکینگ فود ، اسپورت نیوز ، روزنامه ورزشی ، فناوری ، تکنولوژی ، اخبار گردشگری ، مجله سفر ، اخبار پزشکی ، سلامت ، iran people ، Iran Tourism ، game news ، game review ، movie news ، movie reviews ، style ، celebrity

مطالب داغ


پرشین جوک

دوستان عزیز تمام سعی ما شاد کردن دل شما کاربران عزیز حتی لحظه ای می باشد. پس به مطالب این سایت به صورت طنز نگاه کنید.