به گزارش مجله لایف استایل
[ad_1]

اینترپل در جستجوی سیف علی خان؛ پلیس بمبئی او را احضار کرد!

اینترپل در جستجوی سیف علی خان؛ پلیس بمبئی او را احضار کرد!اختصاصی «تابناک با تو»؛ به نظر می رسد ماجراهای غیر منتظره ای در زندگی سیف علی خان ستاره ی بالیوود و خواهرش سوها علی خان در حال رخ دادن است.

اما بخوانید از سیف علی خان:
منابع مطبوعاتی گزارش دادند که سیف علی خان از سوی اینترپل اخطاریه ای قانونی دریافت کرده و قرار است از سوی پلیس بمبئی تحقیقاتی درباره ی او صورت بگیرد. دلیل این پیگرد صید غیرقانونی گراز وحشی در بلغارستان عنوان شده است. درباره ی جزئیات ماجرا آمده است که دولت بلغارستان از اینترپل درخواست کرده تا سیف علی خان را احضار کنند. گفته می شود در همین راستا وکیل سیف علی خان از سوی پلیس بلغارستان بازداشت شده است.

براساس گزارش های مطبوعاتی یک دلال بدون اجازه و کسب مجوزهای لازم زمینه ی شکار گراز وحشی را برای سیف علی خان فراهم کرده است. بنا به قوانین شکار در این کشور صیاد باید مجوزهای قانونی را از سوی کشور خودش و کشور مقصد دریافت کرده باشد. اما در هند برای حفظ و حمایت از حیوانات مجوز هیچ گونه صیدی داده نمی شود.

این اولین باری نیست که سیف علی خان به دلیل شکار غیرقانونی کارش به دادگاه می کشد. چندی پیش هم او به دلیل شکار غیرقانونی که سلمان خان تدارک دیده بود و از او هم دعوت کرده بود پایش به دادگاه باز شد.
پلیس هند هم اعلام کرده که در این ماجرا همه ی مدارک و مستندات را به سیف علی خان فرستاده و روند اداری ماجرا در حال پیگیری است.

اینترپل در جستجوی سیف علی خان؛ پلیس بمبئی او را احضار کرد!

سیف علی خان و خواهرش سوها

سوها علی خان:
اما سوها علی خان دیگر ستاره ی بالیوود و خواهر سیف علی خان تصمیم گرفته برای مدتی نامعلوم از دنیای هنر و بازیگری خداحافظی کند. او گفته تا دخترش به اندازه ی کافی بزرگ نشود در هیچ فیلم بلند و اثر هنری بازی نخواهد کرد. او این تصمیم را شخصی عنوان کرده و گفته که می خواهد از دخترش که تمام زندگی اش است به خوبی نگهداری کند.

اینترپل در جستجوی سیف علی خان؛ پلیس بمبئی او را احضار کرد!

اینترپل در جستجوی سیف علی خان؛ پلیس بمبئی او را احضار کرد!

[ad_2]

منبع خبر

گرد آوری : http://www.lifestyles.ir

اینترپل در جستجوی سیف علی خان؛ پلیس بمبئی او را احضار کرد!

پریناز ، سک ، دختر ، ایران استایل ، زیرمیزی ، خبرساز ، خبر ، سیاسی ، خدمات حسابداری ، خدمات مالیاتی ، ویدئو ، آهنگ ، پرشین ادز ، آپلود ، تسمه نقاله ، مجله فیلم ، دانلود فیلم ، لایف استایل ، اخبار خودرو ، این استایل ، دنیای مد ، بورس ، بازار ، دانلود آهنگ ، آموزش آشپزی ، کوکینگ فود ، اسپورت نیوز ، روزنامه ورزشی ، فناوری ، تکنولوژی ، اخبار گردشگری ، مجله سفر ، اخبار پزشکی ، سلامت ، iran people ، Iran Tourism ، game news ، game review ، movie news ، movie reviews ، style ، celebrity

مطالب داغ


پرشین جوک

دوستان عزیز تمام سعی ما شاد کردن دل شما کاربران عزیز حتی لحظه ای می باشد. پس به مطالب این سایت به صورت طنز نگاه کنید.