به گزارش مجله لایف استایل
[ad_1]

بازیگر فیلم “اخراجی ها” گفت: اگر جوانی به من بگوید می خواهم بازیگر شوم به هیچ وجه او را تشویق نمی کنم و می گویم بازیگر نشو. از نظر من اگر می خواهید وارد بازیگری شوید باید در کنارش شغلی داشته باشید که بتوانید از آن امرار معاش کنید.

منوچهر آذر بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با میزان، درخصوص فعالیت های خود در عرصه بازیگری در سال ۹۷ گفت: در حال حاضر فیلمبرداری سریال “پشت نقاب ها” به کارگردانی “سیروس حسن پور” را پشت سر می گذارم و به تازگی بازی در فیلم سینمایی “سمفونی هشت” به کارگردانی “محمدرضا هنرمند” را به پایان رسانده ام.

وی درباره عدم توجه سینمای ایران به پیشکسوتان افزود: متاسفانه کیفیت فیلمنامه ها و نقش‌هایی که برای میانسالان و پیشکسوتان نوشته می شود زیاد جالب نیست و گاهاً مجبور می شوند که برای فرار از بیکاری کاری را انتخاب کنند.

منوچهر آذر,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

بازیگر فیلم “اخراجی‌ها” درباره کم کار شدن خود در سینما تاکید کرد: پیشنهادهای زیادی برای بازی به من می شود اما سرکاری که قلباً دوست نداشته باشم نمی روم. حقوق بازنشستگی می گیرم و با همان زندگی را می گذرانم اما به هر کاری تن نمی دهم.

وی درباره مشکلات و وضعیت کنونی سینمای ایران افزود: اکثریت سینمای ایران در دست آثار کمدی است که آنها را زیاد دوست ندارم. از نظر من این آثار کمدی سالم و صحیحی نیستند و از کمدی کاراکتر و فیلمنامه به شدت فاصله گرفته اند.

این بازیگر پیشکسوت سینما در خصوص توصیه خود به جوانان علاقمند به بازیگری اذعان کرد: اگر جوانی به من بگوید می خواهم بازیگر شوم به هیچ وجه او را تشویق نمی کنم و می گویم بازیگر نشو. از نظر من اگر می خواهید وارد بازیگری شوید باید در کنارش شغلی داشته باشید که بتوانید از آن امرار معاش کنید.

وی وضعیت امرار معاش بازیگران را ناگوار خواند و اضافه کردک دستمزدهای بازیگری به هیچ وجه قابل ارزش نیست و اصلاً نمی توان به آن به چشم یک شغل نگاه کرد. بازیگران فقط چند نفر محدود روی پرده اکران نیستند بلکه ما بازیگران زیادی داریم که با مبالغ بسیار خنده داری کار می کنند.

منوچهر آذر,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

بازیگر فیلم سینمایی “مبارک” درباره حضور برخی ورزشکاران در سینما تصریح کرد: این ورزشکارانی که برای بازیگری به سینما می آیند از لحاظ مالی تامین شده اند و حالا برای شهرت و شناخته شدن بیشتر به سینما می آیند.

آذر با تاکید بر لزوم حمایت از بازیگران پیشکسوت خاطرنشان کرد: ما بازیگران به هیچ وجه امنیت شغلی نداریم. خیلی از بازیگران مسافرکشی می کنند و خانه هایشان به خاطر بی پولی فروخته اند. بسیاری از بازیگران سینما به نان شب‌شان محتاجند. خدا را شکر من هر سال چند کار دارم اما هستند بازیگرانی که سالیان سال کنار خانه نشسته اند و بیکارند و این اتفاق نابودی بازیگر را به همراه می آورد.

[ad_2]

منبع خبر

گرد آوری : http://www.lifestyles.ir

منوچهر آذر: جوانان اگر پول ندارند سراغ بازیگری نروند

پریناز ، سک ، دختر ، ایران استایل ، زیرمیزی ، خبرساز ، خبر ، سیاسی ، خدمات حسابداری ، خدمات مالیاتی ، ویدئو ، آهنگ ، پرشین ادز ، آپلود ، تسمه نقاله ، مجله فیلم ، دانلود فیلم ، لایف استایل ، اخبار خودرو ، این استایل ، دنیای مد ، بورس ، بازار ، دانلود آهنگ ، آموزش آشپزی ، کوکینگ فود ، اسپورت نیوز ، روزنامه ورزشی ، فناوری ، تکنولوژی ، اخبار گردشگری ، مجله سفر ، اخبار پزشکی ، سلامت ، iran people ، Iran Tourism ، game news ، game review ، movie news ، movie reviews ، style ، celebrity

مطالب داغ


پرشین جوک

دوستان عزیز تمام سعی ما شاد کردن دل شما کاربران عزیز حتی لحظه ای می باشد. پس به مطالب این سایت به صورت طنز نگاه کنید.