به گزارش مجله لایف استایل
[ad_1]

چرا بیشتر مراکشی ها با عزیز بوهدوز همدردی کردند؟

چرا بیشتر مراکشی ها با عزیز بوهدوز همدردی کردند؟اختصاصی «تابناک با تو»؛ پس از این که عزیز بوهدوز به دروازه ی مراکش در مصاف با ایران گل زد به شدت گریست. در حالیکه تعدادی از کاربران فضای مجازی در مراکش او را به باد انتقاد گرفتند و از ناسزا گفتن و سرزنش او دریغ نکردند اما گروه زیادی از مراکشی ها هم با او همدردی کرده و نوشتند که او را بخشیده اند زیرا می دانند که او در زندگی رنج های زیادی تحمل کرده است و برای پوشیدن لباس تیم ملی مراکش بسیار سختی دیده است.

عزیز بوهدوز هنوز به دنیا نیامده بود که برادرش «عزیز» در کودکی از دنیا رفت. به همین دلیل پس از به دنیا آمدنش نام عزیز را به یاد برادرش روی او گذاشتند. خانواده ی او نام عزیز را از اسم بازیکن سابق فوتبال مراکش «عزیز بودرباله» الهام گرفته بودند.

برخلاف پدرش ، مادر عزیز آرزو داشت تا پسرش فوتبالیست شود و او را در تیم ملی مراکش ببیند. عزیز هم می خواست با پوشیدن لباس تیم ملی مراکش دل مادرش را شاد کند. اما پدر و مادرش پیش از تحقق این رویا از دنیا رفتند اما عزیز بوهدوز باز هم دست از تلاش برنداشت و برای شادی روح مادرش همچنان ادامه داد. او در سال 2016 برای نخستین بار اسمش در لیست بازیکنان تیم ملی مراکش رفت.

چرا بیشتر مراکشی ها با عزیز بوهدوز همدردی کردند؟

او در جام جهانی 2018 در رقابت بین ایران و مراکش با زدن گل به تیم خودی روی زمین نشست و به تلخی گریه کرد. تصاویر او در بیشتر رسانه های جهان منتشر شد و بازتاب های مختلفی را در پی داشت.

البته بازیکنان تیم ملی ایران هم با او همدردی کرده اند از جمله رضا قوچان نژاد و علیرضا جهان بخش و فوتبالیست سابق پژمان جمشیدی و صابر ابر بازیگر خوب و توانای کشورمان.

علیرضا جهانبخش خطاب به بازیکن مراکشی نوشت: سرت را بالا بگیر مرد، ما همه حرفه‌ای هستیم و اشتباه می‌کنیم، ناراحت نباش و مثبت فکر کن.

چرا بیشتر مراکشی ها با عزیز بوهدوز همدردی کردند؟

پژمان جمشیدی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: امروز در کنار تمام لذت و غرور و شادی که همه وجودم رو سیراب کرد، ناگهان یاد تو افتادم. یاد حالت که هیچکس نمیداند چگونه است. یاد خانواده ات که تمام عشق و قلبشان بدرقه راهت بود. زندگی برای هر دو ما ادامه دارد قهرمان. هم برای ما که در اوج سختی و فشار، چند ساعتی شادترین ملت جهانیم، و هم برای تو که حالا غمگین ترین پسر دنیایی.

ما مردم ایران از پیروزی تیممان غرق در شور و هیجانیم اما همه آرزو میکنیم، تو دوباره روی پاهایت بایستی و به آرزوهایت برسی. پ.ن: تبریک به همه مردم ایران در همه جای جهان و دم تمام بازیکنامون و کادر فنی هم گرم. دوستون داریم پژمان.

چرا بیشتر مراکشی ها با عزیز بوهدوز همدردی کردند؟

 

عزیز بوهدوز در مارس سال ۲۰۱۷ برای مادرش این عکس را در اینستاگرام منتشر کرد: مادر دوست داشتنی ام! سه سال گذشت. خدایا مادرم را ببخش و بیامرز و همه ی امواتمان را یا رحمان آمین!

صابر ابر با انتشار عکس گریه کردن عزیز بوهدوز در اینستاگرامش نوشت: هی مرد من خیلی اهل فوتبال نیستم و نبودم، اما تو زندگیم برد و باخت داشتم. دیشب فکر کردم که تو حتمن ساعات سختی رو میگذرونی و در همون ساعات مردم و ملت ایران غرق در خوشحالین، اما میخوام بگم، ما تو رو درک می کنیم. ما کم نباختیم. برای مردمم خوشحالم و برای تیم کشورم که لایق بهترین ها هستن. اما خواستم بهت بگم: اشتباه تو غم‌های زیادی رو شست.

[ad_2]

منبع خبر

گرد آوری : http://www.lifestyles.ir

چرا بیشتر مراکشی ها با عزیز بوهدوز همدردی کردند؟

پریناز ، سک ، دختر ، ایران استایل ، زیرمیزی ، خبرساز ، خبر ، سیاسی ، خدمات حسابداری ، خدمات مالیاتی ، ویدئو ، آهنگ ، پرشین ادز ، آپلود ، تسمه نقاله ، مجله فیلم ، دانلود فیلم ، لایف استایل ، اخبار خودرو ، این استایل ، دنیای مد ، بورس ، بازار ، دانلود آهنگ ، آموزش آشپزی ، کوکینگ فود ، اسپورت نیوز ، روزنامه ورزشی ، فناوری ، تکنولوژی ، اخبار گردشگری ، مجله سفر ، اخبار پزشکی ، سلامت ، iran people ، Iran Tourism ، game news ، game review ، movie news ، movie reviews ، style ، celebrity

مطالب داغ


پرشین جوک

دوستان عزیز تمام سعی ما شاد کردن دل شما کاربران عزیز حتی لحظه ای می باشد. پس به مطالب این سایت به صورت طنز نگاه کنید.