به گزارش مجله لایف استایل
[ad_1]

جانی دپ

برخی از این بازیگران تماشای فیلم های خود را یک تجربه بسیار ناخوشایند می دانند که می توانند حتی دردناک و غبرقابل تحمل نیز باشد.
جانی دپ در مصاحبه ای با دیوید لترمن در سال 2009 و هنگام اکران فیلم «دشمن ملت» (Public Enemies) تایید کرد که هیچ یک از فیلم هایش را تماشا نمی کند حتی فیلمی که در آن زمان مشغول تبلیغات برای آن بود. وی در این باره چنین گفت:” از یک جهت، وقتی که کار من با یک فیلم تمام شود دیگر آن فیلم ربطی به من نخواهد داشت. تا جایی که بتوانم از آن دور می شوم… از دیدن خودم خوشم نمی آید”. به گفته دپ، فرزندانش بسیار بیشتر از او فیلم هایش را دیده اند.

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی بارها تاکید کرده است که علاقه ای به تماشای فیلم های خود ندارد. بعد از اتمام مراحل تولید فیلم «تحت تعقیب» (Wanted) وی هیچ گاه آن را تماشا نکرد. جولی در مصاحبه ای اعلام کرد که در کل تماشای فیلم را دوست ندارد حتی اگر فیلم با مشارکت خودش نیز ساخته شده باشد. وی در این باره چنین گفته است:” یکی دو تا از فیلم ها را اصلاً ندیده ام. بسیاری از آن ها را فقط یک بار دیده ام. من فرایند تولید آن ها را بسیار بیشتر از تماشایشان دوست دارم. راستش را بخواهید تماشای فیلم را دوست ندارم”.

نیکول کیدمن

نیکول کیدمن ادعا کرده که هنگام تماشای فیلم «استرالیا» و نقش آفرینی خود در آن بسیار مضطرب و نگران بوده است و تنها به خاطر کارگردان فیلم در مراسم افتتاحیه این فیلم در سینما حضور یافته است. همچنین وی گفته که هیچ یک از فیلم های دیگرش را ندیده است. وی در این باره چنین گفته است:”من معمولاً فیلم هایم را نگاه نمی کنم اما به خاطر بَز [کارگردان فیلم استرالیا] مجبور بودم این فیلم را ببینم. مولین روژ را نیز دیدم. در تمام طول دوران کارم تنها این دو فیلم را دیده ام”.

[ad_2]

منبع خبر

گرد آوری : http://www.lifestyles.ir

چرا نیکول کیدمن, جانی دپ و آنجلینا جولی از فیلم های خود بیزارند ؟

پریناز ، سک ، دختر ، ایران استایل ، زیرمیزی ، خبرساز ، خبر ، سیاسی ، خدمات حسابداری ، خدمات مالیاتی ، ویدئو ، آهنگ ، پرشین ادز ، آپلود ، تسمه نقاله ، مجله فیلم ، دانلود فیلم ، لایف استایل ، اخبار خودرو ، این استایل ، دنیای مد ، بورس ، بازار ، دانلود آهنگ ، آموزش آشپزی ، کوکینگ فود ، اسپورت نیوز ، روزنامه ورزشی ، فناوری ، تکنولوژی ، اخبار گردشگری ، مجله سفر ، اخبار پزشکی ، سلامت ، iran people ، Iran Tourism ، game news ، game review ، movie news ، movie reviews ، style ، celebrity

مطالب داغ


پرشین جوک

دوستان عزیز تمام سعی ما شاد کردن دل شما کاربران عزیز حتی لحظه ای می باشد. پس به مطالب این سایت به صورت طنز نگاه کنید.