به گزارش مجله لایف استایل
[ad_1]

چهره های مشهور,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

ممکن است انجام دادن تمام کارها در طول یک روز سخت باشد. بعضی وقت‌ها حتی انجام دادن کارها در عرض ٢٤ ساعت امکان‌پذیر نیست و در نتیجه آن،‌ خیلی از ما دچار کمبود خواب می‌شویم. براساس تحقیقات موسسه خواب، بزرگسالان باید بین ٧ تا ٩ ساعت بخوابند. به گفته سازمان «خدمات سلامت ملی» کمبود خواب برای سلامتی مضر است. با این حال خیلی از ما فکر می‌کنیم اشکالی ندارد شب‌ها دیر بخوابیم و صبح زود بیدار شویم. بعضی از افراد موفق تنها چند ساعت در شب می‌خوابند. مثلا دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا، تنها ٤ ساعت می‌خوابد. دیگران اما به خواب بیشتری نیاز دارند. در این گزارش به عادات قبل از خواب بعضی از موفق‌ترین افراد دنیا پرداخته‌ایم تا ببینیم چه تغییراتی در زندگی خودمان می‌توانیم ایجاد کنیم.

 

بیل گیتس یک ساعت کتاب می‌خواند

بنیانگذار فیس‌بوک همیشه قبل از خواب کتاب می‌خواند. گیتس به روزنامه سیاتل تایمز می‌گوید که قبل از خواب به مدت یک ساعت کتاب می‌خواند، حتی اگر دیروقت باشد.

 

شریل سندبرگ موبایلش را خاموش می‌کند

مدیر ارشد عملیات فیس‌بوک دوست دارد قبل از خواب موبایلش را خاموش کند. خاموش کردن موبایل باعث می‌شود تا در طول شب کسی مزاحم خوابش نشود هر چقدر هم که این کار به گفته خودش «دردناک» باشد.

 

آریانا ‌هافینگتون دوش آب گرم می‌گیرد

بنیانگذار و سردبیر پیشین ‌هافینگتون پست بعد از آن‌که در محل کارش به دلیل خستگی غش می‌کند و استخوان گونه‌اش می‌شکند، تصمیم می‌گیرد روال خوابش را تغییر دهد.‌ هافینگتون می‌گوید که شب‌ها بین ٧ تا ٩ ساعت می‌خوابد. او تمام دستگاه‌های الکترونیکی‌اش را خاموش می‌کند، دوش آب گرم می‌گیرد و کتاب می‌خواند.

 

اوپرا وینفری مراقبه می‌کند

اوپرا وینفری، تاجر، بازیگر، تهیه‌کننده و مجری برنامه تلویزیونی، با وجود این همه مشغله کاری همچنان وقت می‌کند دو بار در روز -یک‌بار قبل از خواب- مراقبه کند. اوپرا حتی اپلیکش مراقبه مخصوص به خود دارد.

 

اتاق مایکل فلپس شرایط آب‌وهوایی ارتفاعات را دارد

زمانی که فلپس تمرین می‌کند، در محیطی می‌خوابد که دارای شرایط آب‌وهوایی ارتفاعات است. این شرایط آب‌وهوایی میزان اکسیژن محیط را کاهش می‌دهد و بدن انسان مجبور می‌شود کار بیشتری انجام دهد تا به عضلات اکسیژن برساند.

 

گویینت پالترو اغلب ماساژ می‌گیرد

بازیگر و بنیانگذار وب‌سایت Goop می‌گوید که به همان اندازه‌ای که به خورد و خوراک سالم و ورزش اهمیت می‌دهد به خواب خوب هم توجه می‌کند. پالترو از ٨ شب تا ٨ صبح فردا هیچ غذایی نمی‌خورد و پیشنهاد می‌کند که ماساژ پا یا سر برای استرس‌زدایی بسیار مفید است.

 

ایلان ماسک کافیین مصرف نمی‌کند

ایلان ماسک برای رسیدگی به مسئولیت‌هایش به‌عنوان مدیرعامل SpaceX و تسلا عادت کرده بود روزانه ٨ قوطی نوشابه رژیمی کوکاکولا و دو فنجان قهوه بنوشد. این میزان کافیین بالا باعث شده بود تا رفتار عجیب و غریبی داشته باشد. ماسک حالا ٦ساعت قبل از خواب از مصرف کافیین پرهیز می‌کند.

 

باراک اوباما برنامه تلویزیونی دیلی‌شو تماشا می‌کند

زمانی که چهل‌وچهارمین رئیس‌جمهوری آمریکا در کاخ‌سفید زندگی می‌کرد، وقت کافی برای خواب خوب نداشت و اغلب تا دیروقت بیدار می‌ماند. اما زمانی که می‌توانست کتاب می‌خواند، دخترانش را می‌خواباند و گاهی قسمتی از سریال دیلی‌شو را تماشا می‌کرد.

 

استیون کینگ دستانش را می‌شوید

نویسنده ژانر وحشت و خیال‌پردازی؛ عادات عجیب و غریبی قبل از خواب دارد. کینگ می‌گوید: «دندان‌هایم را مسواک می‌زنم، دستانم را می‌شویم. چرا کسی باید قبل از خواب دستانش را بشوید؟ من هم نمی‌دانم.» او همچنین می‌گوید که بالشت‌هایش باید به ترتیب مشخصی چیده شده باشند.

 

 

[ad_2]

منبع خبر

گرد آوری : http://www.lifestyles.ir

شبیه کدام شخصیت برای خوابیدن آماده می‌شوید؟

پریناز ، سک ، دختر ، ایران استایل ، زیرمیزی ، خبرساز ، خبر ، سیاسی ، خدمات حسابداری ، خدمات مالیاتی ، ویدئو ، آهنگ ، پرشین ادز ، آپلود ، تسمه نقاله ، مجله فیلم ، دانلود فیلم ، لایف استایل ، اخبار خودرو ، این استایل ، دنیای مد ، بورس ، بازار ، دانلود آهنگ ، آموزش آشپزی ، کوکینگ فود ، اسپورت نیوز ، روزنامه ورزشی ، فناوری ، تکنولوژی ، اخبار گردشگری ، مجله سفر ، اخبار پزشکی ، سلامت ، iran people ، Iran Tourism ، game news ، game review ، movie news ، movie reviews ، style ، celebrity

مطالب داغ


پرشین جوک

دوستان عزیز تمام سعی ما شاد کردن دل شما کاربران عزیز حتی لحظه ای می باشد. پس به مطالب این سایت به صورت طنز نگاه کنید.