به گزارش مجله لایف استایل
[ad_1]

سایمن کاول,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

«سایمن کاول» ستاره ی تلویزیون بریتانیا، دست به تجربه ای بی نهایت عجیب زده است. او تصمیم گرفته تا به مدت ده ماه کامل تلفن همراه را کنار بگذارد و از آن دوری کند.

او این تصمیم سخت را پس از آن گرفت که متوجه شد که کلافگی او در زندگی به دلیل استفاده ی بیش از اندازه از تلفن هوشمند است. او می گوید به بهانه ی کار یک لحظه هم آن را از خودش جدا نمی کرده است.

سایمن کاول,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

سایمن کاول یکی از داوران اصلی برنامه ی «بیریتیش گات تلنت» می گوید روزهای اول خیلی سخت گذشت و دائماً احساس می کردم که چیزی را گم کرده ام اما در نهایت بر این احساس غلبه کردم و حالا احساس خوشبختی و آرامش روانی بیشتری دارم.

سایمن کاول,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

او می گوید کنار گذاشتن تلفن همراه روی روابطش با خانواده اثر گذاشته و او اینک می تواند ساعت های بیشتری با فرزند کوچکش سپری کند؛ با او بازی کند و به تماشای برنامه های تلویزیونی بنشیند.

سایمن کاول ۷ اکتبر سال ۱۹۵۹ در لندن به دنیا آمد و بیشتر به خاطر حضور در مسابقات امریکن آیدل و داوری و اجرای این مسابقات مشهور است. او ششمین فرد ثروتمند در صنعت موسیقی بریتانیا محسوب می شود.

سایمن کاول,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران
t​abnakbato.‎​ir

[ad_2]

منبع خبر

گرد آوری : http://www.lifestyles.ir

«سایمن کاول» تلفن همراه را کنار گذاشت

پریناز ، سک ، دختر ، ایران استایل ، زیرمیزی ، خبرساز ، خبر ، سیاسی ، خدمات حسابداری ، خدمات مالیاتی ، ویدئو ، آهنگ ، پرشین ادز ، آپلود ، تسمه نقاله ، مجله فیلم ، دانلود فیلم ، لایف استایل ، اخبار خودرو ، این استایل ، دنیای مد ، بورس ، بازار ، دانلود آهنگ ، آموزش آشپزی ، کوکینگ فود ، اسپورت نیوز ، روزنامه ورزشی ، فناوری ، تکنولوژی ، اخبار گردشگری ، مجله سفر ، اخبار پزشکی ، سلامت ، iran people ، Iran Tourism ، game news ، game review ، movie news ، movie reviews ، style ، celebrity

مطالب داغ


پرشین جوک

دوستان عزیز تمام سعی ما شاد کردن دل شما کاربران عزیز حتی لحظه ای می باشد. پس به مطالب این سایت به صورت طنز نگاه کنید.