به گزارش مجله لایف استایل
[ad_1]

به تازگی فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که حرکت عجیب این بازیگر را در بیمارستان نشان می دهد، او سوار بر ویلچر به نقاط مختلف بیمارستان سرک می کشد. این فیلم در فضای مجازی بازتاب های متعددی داشته و اغلب کاربران این اقدام او را…

رفتار کودکانه بازیگر حاشیه ساز در بیمارستان

رفتار کودکانه بازیگر حاشیه ساز در بیمارستاناختصاصی «تابناک با تو»؛ محسن افشانی بازیگر متولد 11 فروردین 1368 است. او با نقش آفرینی در سریال «ترانه مادری» تولید 1387 به شهرت رسید و به دنبال آن در فیلم ها و سریال های دیگر حضور پیدا کرد.

بنا به گزارش خبر آنلاین، محسن افشانی که بنا به دلایلی در تلویزیون ممنوع الفعالیت شده در شبکه های اجتماعی حضوری فعال دارد و همواره دست به کارهای عجیب و غریبی می زند.

رفتار کودکانه بازیگر حاشیه ساز در بیمارستان

عکس آرشیوی: ژست سلطان حاشیه و بانو در مناطق زلزله زده

اگر اخبار چندماه اخیر را مرور کنیم، نام او را در لا به لای خبرهای تازه ی روز خواهیم یافت. حاشیه های او با ازدواجش فاز تازه ای به خود گرفته که آخرین آن مربوط می شود به خبر دستگیری همسر محسن افشانی که قصد داشت با گریم مردانه وارد ورزشگاه آزادی بشود. او با گذاشتن ریش و سبیل قصد داشت با ظاهری مردانه وارد ورزشگاه آزادی شود که او و همسرش توسط مسئولان یگان ویژه بازداشت می شوند و…

رفتار کودکانه بازیگر حاشیه ساز در بیمارستان

به تازگی فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که حرکت عجیب این بازیگر را در بیمارستان نشان می دهد، او سوار بر ویلچر به نقاط مختلف بیمارستان سرک می کشد. این فیلم در فضای مجازی بازتاب های متعددی داشته و اغلب کاربران این اقدام او را نکوهش کرده و تأسف بار توصیف کردند.

 

[ad_2]

منبع خبر

گرد آوری : http://www.lifestyles.ir

رفتار کودکانه بازیگر حاشیه ساز در بیمارستان

مطالب داغ


پرشین جوک

دوستان عزیز تمام سعی ما شاد کردن دل شما کاربران عزیز حتی لحظه ای می باشد. پس به مطالب این سایت به صورت طنز نگاه کنید.