قتل قتل باجناق به دلیل اختلاف حساب

سرهنگ عبدالله هداوند با اعلام این خبر گفت: متهم که چندی پیش به دلیل اختلاف حساب با باجناق خود او را با ضربات چاقو در شهرک واوان به قتل رسانیده و متواری شده بود، در پی نیابت قضایی و انجام اقدامات فشرده اطلاعاتی در مارلیک شهریار دستگیر شد.

سرهنگ هداوند افزود: سرهنگ هداوند افزود: با پایش غیر مستقیم محل سکونت خانواده قاتل فراری و ترفندهای فنی و تخصصی پلیس، درنهایت اطلاع حاصل شد متهم قصد ملاقات با یکی از اعضای خانواده همسرش را دارد  وبلافاصله ماموران آگاهی به محل قرار اعزام شدند.

متهم که سعی می کرد با تماس تلفنی از باجه های همگانی و تعویض محل قرار ماموران را گمراه کند، با هوشیاری پلیس درمارلیک شهریار غافلگیر شد.

رئیس پلیس اسلامشهر در ادامه گفت: پس از این که متهم متوجه حضور پلیس درمحل شد، با تیغ اصلاح صورت اقدام به خود زنی کرد و ناحیه سمت چپ گردن خود را زخمی کرد.

در این هنگام یکی از ماموران با دعوت متهم به آرامش، سعی در کنترل اوضاع را داشت که متهم ضربه ای با تیغ به مچ دست مامور وارد کرد و در نهایت ماموران موفق شدند با تلاش فراوان تیغ را از دست متهم خارج کرده و وی را دستگیر کنند.

گفتنی است : متهم جهت اقدامات درمانی به بیمارستان تامین اجتماعی شهریار اعزام و حال عمومی وی مساعد است و جراحت دست مامور نیز پانسمان شد.

The post قتل باجناق به دلیل اختلاف حساب appeared first on زیرمیزی پورتال جامع شامل خبر، سرگرمی، روانشناسی، زناشویی، مد، دکوراسیون، آشپزی، پزشکی.

مطالب داغ


پرشین جوک

دوستان عزیز تمام سعی ما شاد کردن دل شما کاربران عزیز حتی لحظه ای می باشد. پس به مطالب این سایت به صورت طنز نگاه کنید.